Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /www/doc/www.belabeercompany.sk/www/wp-content/plugins/essential-grid/includes/item-skin.class.php on line 1041

Warning: Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /www/doc/www.belabeercompany.sk/www/wp-content/plugins/essential-grid/includes/item-skin.class.php:1041) in /www/doc/www.belabeercompany.sk/www/wp-content/plugins/wp-super-cache/wp-cache-phase2.php on line 1162
Pivá BBC s vrchným kvasením - BelaBeerCompany.sk

Pivá BBC s vrchným kvasením

Nefiltrované, nepasterizované, vrchne kvasené  pivá severoamerického typu IPA – India Pale Ale sú charakteristické svojou svetlou farbou, vyššou horkosťou a výraznými ovocnými tónmi. Pri ich výrobe boli použité špeciálne vyšľachtené zahraničné chmely. Varí sa infúznym spôsobom, kvasení a zrie v CKT tankoch pri kontrolovaných teplotách.

Belská LIPA

Vrchne kvasený ALE bohato chmelený s kombináciou europských a amerických chmeľom. Výrazne horká chuť s arómou citrusov, ovocia a bylín.

Belská REPA

Vrchne kvasený ALE, ktorý je bohato chmelený kombináciou európskych a amerických chmeľov. Výrazne horká chuť s arómou citrusov, ovocia a bylín.

Pre vstup na stránku musíte mať viac ako 18 rokov.

Prosím zadajte svoj dátum narodenia.

- -