Tmavé pivá BBC

Tmavý belský ležiak

Klasické tmavé české pivo s bohatou sladovou chuťou a zvyškovou sladkosťou, ktorá pochádza z pridaného praženého a karamelového sladu. Pivo je veľmi jemne dochmelené žateckým chmeľom.

Belská čokoláda

Jedinečný tmavý stout a naše najtmavšie pivo, ktoré takmer neprepúšťa žiadne svetlo.

Plná krémovo-mliečna, čokoládová a kávová chuť pochádza z karamelového, praženého a melanoidného sladu. Pivo je bohato chmelené a varené s veľkým množstvom 100% organického peruánskeho kakaa a strukmi madagaskarskej vanilky. Táto dobrota, kvasená vrchnými kvasinkami nie je, napriek očakávaniam, prehnane sladká.

Rauchbier

Mohutne sladové tmavé pivo zo zadymeného sladu, ktoré mu dodáva neopakovateľnú klobásovú chuť a arómu kombinovanú s karamelovou sladkosťou. Jemne chmelené.

Pochádza z Bavorska, kde je známy ako Rauchbier. Obzvlášť obľubený a typický je tento druh piva v bavorskom meste Bamberg, kam kvôli nemu chodia turisti z celého sveta. Neboli by sme to my, keby by sme do receptúry nepridali niečo osobité – vlastnoručne nakopaný chren z polí v obci Belá. Ten dotvára zaujímavú chuťovú kombináciu, ktorú nenájdete nikde inde na svete.

Pre vstup na stránku musíte mať viac ako 18 rokov.

Prosím zadajte svoj dátum narodenia.

- -